Splnili jsme další cíl slíbený v naší kampani!

Několikaměsíční nasazení kapely a řady přátel bylo završeno úspěchem. Zprávu, kterou jsme před vámi do poslední chvíle tajili z důvodu aktivního dokončování prací, teď můžeme potvrdit. Na One Tribe Night 3: Last Tribe Night „skřtíme“ naše očekávané album MLHA. Album je to opravdu velké, na CD nosiči najdete téměř hodinu hudby, na DVD nosiči pak celou projekci, která vznikla pro živá vystoupení a oba disky doplňuje 16 stránkový booklet s texty písní v černé řeči, které jsme pro vás přeložili také do češtiny.


Hudba: Jeden kmen
Grafická podoba alba: Cyril Cer Gaja, Lenka Horbalová
Nahrávání, mixy a mastering: Zdeněk Čepička a ABBADON Music – record & mastering studio
Pomoc s realizací fyzické podoby alba: Frodys – Audiovisual Weird Arts


Poslední ročník festivalu One Tribe Night, který jsme dříve pořádali na podporu projektu Jeden kmen, tak bude zasvěcen nejen křtu, ale i osobnímu předávání odměn vám, našim podporovatelům. Pokud navštívíte One Tribe Night 3: Last Tribe Night osobně od nás obdržíte  slíbené album. Když OTN3 nebudete stíhat, doručíme vám odměnu poštou nebo skrze naše osvědčené posly v průběhu března. Distribuce odměn se týká těch, které NEOBSAHUJÍ připravovanou knihu, ale jen vlastní album. Jmenovitě jde o odměny typu: ŘvounAlbum na CDSběratelská edice CD SlídilOdměny na koncertě si budete moci vyzvednout u stánku Jednoho kmene přímo v klubu Melodka. Pokud navštívíte OTN3 stánek nemůžete minout, bude poblíž vchodu. Děkujeme vám za trpělivost a podporu při plnění tohoto cíle.

A co vás na OTN3 čeká za program? Kromě hudební tvorby kapely Jeden kmen pro vás zahraje z mrtvýchvstalá trashpunková AverzePostcards from Arkham  představí poprvé v Brně metalový nářez z posledního alba Manta a ze Slovenska přijedou podpořit fantasy atmosféru večera  paganfolkoví Strigôň.


Kdy: sobota 24. 2. 2018

Kde: Klub Melodka, Kounicova 20/22, 602 00 Brno

Vstupné: 190,- na místě

Začátek: 18:30

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *