One Tribe Night vol. 2 – Report

One Tribe Night vol. 2 je za námi a život kmene směřuje k dalšímu vytyčenému cíli v tomto roce. Přesto se na chvíli ohlédneme k uplynuvší kmenové noci na Melodce. Byla totiž v několika věcech zlomová.

Ten největší zlom vnímáme především v návštěvnosti. Oproti loňským 192 platícím vás letos na One Tribe Night dorazilo 315. A i když si nebudeme dělat iluze, že velká část z vás přišla hlavně na fajn kapely, máme také radost z toho, že vás zajímá i Jeden kmen a akce, které jsou pod tímto projektem pořádány. Jelikož plánujeme pořádat další, je pro nás rostoucí návštěvnost na One Tribe Night dobrým znamením.

Druhým zlomem můžeme nazvat vystoupení hudební části projektu Jeden kmen. Rozhodně se nebudeme tvářit, že jde o zlom v umění a přes noc jsme se stali novou star české klubové scény. To určitě ne. Ten zlom je interní. Po více jak půlročním intenzivním zkoušení, tvorbě textů a ladění příběhu celé vystoupení korunovala výpravná projekce, která vznikala za neuvěřitelného nasazení na hranici snesitelnosti. Když jsme pak stáli na podiu a publikum nadšeně tleskalo, byla to zasloužená odměna pro celý tým za ty měsíce dřiny. Zlom je tedy v tom, že z původního nápadu připravit hudební vystoupení, jsme se stali plnohodnotnou kapelou s konceptem, který chceme razit a doufáme, že se brzy opět setkáme tváří v tvář publiku.

A teď něco z toho, co připravujeme…

Práce na projektu Jeden kmen stále pokračují a momentálně nás čeká příprava kampaně pro Startovač, kde budeme chtít získat podporu fanoušků k realizaci našich cílů. Mimo výstavní cíl je mezi připravovanými výstupy i hudební album Jeden kmen. Takže pokud vše půjde dobře, budete si moci naši hudbu poslechnout, kdykoliv budete chtít.

Toho se také týká příprava videoklipu. Během března se zavřeme do studia a zkusíme nahrát píseň „Navždy ztraceni v mlze“ která by se měla stát pilotní skladbou připravovaného alba. K ní by pak měl vzniknout klip vycházející z projekce pro One Tribe Night. Až bude vše hotové, jistě se to dozvíte skrz náš facebookový profil Snaga: Jeden kmen.

Hodně z vás se ptalo, zda bude i třetí ročník One Tribe Night. Když se projektu Jeden kmen bude dobře dařit, může se k vám obdoba One Tribe Night vrátit již koncem letošního září. Rozhodující je, jak se nám povede startovací kampaň. Když to klapne, bude další OTN nejen v září, ale dobrou hudbu si budete moci poslechnout přímo na nádvoří hradu Špilberku. Kromě koncertů by vás tak ten večer čekalo i slavnostní otevření výstavy Jeden kmen a nejspíš i pár dalších překvapení. Tak nám držte pěsti!

Zpátky stručně k OTN vol. 2

Naše fotky najdete zde:

http://www.jedenkmen.cz/gallery/otn2/?preview=true

A další v těchto odkazech:
http://www.partybrno.cz/2017/03/01/one-tribe-night-vol-2-melodka/

https://www.facebook.com/pg/marek.adamik.foto/photos/?tab=album&album_id=1933331120232397

https://www.facebook.com/pg/Seaninelofficial/photos/?tab=album&album_id=1248359518579600

https://inis555.rajce.idnes.cz/ONE_TRIBE_NIGHT_VOL.2_-_Brno,_Melodka_-_25.2.2017/

Vyšly také dva reporty:

Musicweb – One Tribe Night vol. 2

Obscuro.cz – One Tribe Night vol. 2

A zavzpomínat si můžete i skrze Aftermovie by Frodys

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *